KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16858342

nr 1685 8342

Emil Hellbom

(1895-1969), Sverige

Oljemålning, Riddarholmen. Signerad. Olja på pannå, 37x44 cm, yttermått inklusive ram: 48x56 cm

Emil Hellbom, född 1895, död 1969, svensk målare.

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 10 mars 2025
kl 18:42:37

7/3 20:48:46 1      150 kr
9/3 22:13:57 2      Vinnande bud

Emil Hellbom

Läs mer om Emil Hellbom